O nas

Firma Life in Cloud specjalizuje się w wykonaniu różnorodnych, specjalistycznych prac wysokościowych przy wykorzystaniu technik dostępu linowego. Pozwala to na zrealizowanie zadań nawet w trudno dostępnych miejscach oraz na bardzo dużych wysokościach.

Dysponujemy umiejętnościami, dzięki którym świadczymy również usługi przy wykorzystaniu pojazdów specjalistycznych, takich jak podnośniki teleskopowe oraz zwyżki.

Dużą uwagę przykładamy do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego gwarantujemy rzetelność i sumienność podczas prowadzonych przez nas prac. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Dbamy, aby z naszych zobowiązań wywiązywać się w terminie.

Bardzo ważny jest dla nas również kontakt ze Zleceniodawcą, dlatego staramy się słuchać jego potrzeb i szukać jak najlepszych dostępnych rozwiązań.

Liczy się dla nas bezpieczeństwo, dlatego nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje, są wyszkoleni w zakresie dostępu linowego, a sprzęt, z którego korzystamy ma odpowiednie atesty.

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski i Europy.