Platformy i turbiny wiatrowe

Naprawa łopat turbin wiatrowych

Efektywność energetyczna elektrowni wiatrowych jest uwarunkowana sprawnym działaniem turbin. W celu zapewnienia sprawnego działania turbin wiatrowych polecamy specjalistyczne usługi serwisowe i naprawcze. Usługi realizujemy z zastosowaniem dostępu linowego, co pozwala nam pracować efektywnie i sprawnie niezależnie od tego, na jakim terenie zlokalizowana jest elektrownia. W zależności od potrzeby możemy przeprowadzić oględziny turbiny, standardowy serwis lub naprawę. Usługi możemy świadczyć w ramach interwencji kryzysowych lub regularnej współpracy.

Obok usług naprawczych oferujemy również pomoc w montażu turbin wiatrowych. Pomogliśmy w realizacji licznych projektów OZE w Polsce i zagranicą. Posiadamy niezbędne doświadczenie i kompetencje.

Naprawa turbin wiatrowych – Warszawa, województwo mazowieckie

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług alpinistycznych. Pracujemy z infrastrukturą energetyczną. Wykonujemy szereg usług, takich jak:

naprawa łopat turbin wiatrowych
naprawa i serwis turbin wiatrowych
montaż turbin wiatrowych

Powyższe usługi realizujemy na lądzie, morzach i oceanach. Działamy na terenie całego kraju oraz Europy. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie w zakresie realizacji prac serwisowych turbin wiatrowych.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z fachowej pomocy alpinistów przemysłowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Usługi świadczymy na potrzeby małych i dużych farm wiatrowych.