Polerowanie Szyb

Polerowanie szyb i usuwanie rys na wysokościach

Zajmujemy się profesjonalnym polerowaniem szyb z wykorzystaniem techniki linowej. Szyby w ciężko dostępnych miejscach są dla nas codziennością. Usuwamy rysy, popalenia oraz kamień z szyb. Polerujemy także szyby parterowe, witryny sklepowe, szyby mieszkaniowe, szyby w drzwiach obrotowych oraz różne przeszklenia. Mamy do tego wykwalifikowanych polerów z wieloletnim doświadczeniem. Nasze realizacje zawsze wykonujemy na najwyższym poziomie, nadając polerowanym powierzchniom nowy blask i połysk.

Naprawa Polerowanie szyb - Warszawa i woj. mazowieckie

Profesjonalne polerowanie szyb daje zdecydowanie możliwość zaoszczędzenia pieniędzy jak i uniknięcia niebezpieczeństwa związanego z demontażem i ponownym montażem polerowanej szyby na danej inwestycji. My jako alpiniści umożliwiamy naprawienie szyby bez jej demontażu. Cała operacja jest wykonywana przez wykwalifikowanych alpinistów z doświadczeniem. Polerowanie szyby ratuje ja przed wymianą, co za tym idzie oszczędność funduszu oraz czasu wynikającego z zamówienia oraz procesu wymiany szyby na nową.

Polerowanie szyby wychodzi dużo taniej jak operacja z jej wymianą. Polerowana przez nas szyba na koniec będzie wyglądała jak nowa z czego się zawsze cieszymy razem z Państwem.

naprawa powierzchni szklanych np. okien metodą alpinistyczną (na wysokości)
usuwanie rys i zarysowań szkła na wysokościach
szlifowanie i polerowanie szkła (meble szklane, wewnętrzne jak np. drzwi, przeszklenia, lady recepcyjne)

Powyższe usługi realizujemy na zewnątrz i wewnątrz budynków. Usuwanie rys na wysokościach nie stanowi dla nas problemu. Działamy na terenie całego kraju oraz Europy. To, co nas wyróżnia to bogate doświadczenie w branży.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z fachowej pomocy alpinistów przemysłowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Pozdrawiamy

Zespół Life In Cloud.