USŁUGI ALPINISTYCZNE

Doświadczenie
w pracach alpinistycznych

Realizacja zadań nawet w trudno dostępnych miejscach i na dużych wysokościach

PRACE WYSOKOŚCIOWE

Szeroki zakres
oferowanych usług

Mycie, malowanie i naprawa elewacji, prace montażowe, wycinka i pielęgnacja drzew, prace na podnośnikach oraz prace na turbinach wiatrowych i platformach

USŁUGI ALPINISTYCZNE

Wiele zrealizowanych projektów w Polce i za granicą

Realizacje w różnych częściach Polski, a także w Niemczech, Holandii, Danii, Estonii i nie tylko

Firma Life in Cloud oferuje wykonanie prac na wysokości przy wykorzystaniu specjalistycznych technik dostępu linowego. Jako eksperci z dużym doświadczeniem, gwarantujemy pracę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy

Usługi alpinistyczne i wysokościowe - Radom

Oferujemy wykonanie specjalistycznych prac wysokościowych.

Jako alpiniści przemysłowi, powierzone zadania wykonujemy przy wykorzystaniu technik dostępu liniowego oraz przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn. Pozwala nam to na realizowanie zadań
w trudno dostępnych miejscach i na dużych wysokościach.

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i Europy.
W ramach usług alpinistycznych oferujemy:

Naprawa elewacji

LAT DOŚWIADCZENIA

12

POKONANYCH PIĘTER

10739

KM POKONANYCH NA LINIE

45

ZDOBYTYCH BUDYNKÓW

132

KONTAKT

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni pod telefonem, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

+48 663 349 347

Sebastian Mikowski-Feret

Wycena

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu mailowego.

    Radom: Usługi wysokościowe świadczone przez alpinistów przemysłowych

    Alpinista przemysłowy to osoba, która posiada odpowiednie umiejętności, wymagane w wykonywaniu prac na wysokościach. Nasza firma oferuje usługi wysokościowe różnego rodzaju, od prostych zadań, takich jak mycie okien czy elewacji, po montaż i demontaż różnego rodzaju konstrukcji. Zdajemy sobie sprawę, że każda praca na znacznej wysokości wiąże się z ryzykiem, dlatego w naszej pracy stosujemy techniki dostępu linowego, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale też pozwalają nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc bez konieczności wykorzystywania specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możemy świadczyć usługi z najwyższą precyzją, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny.

    Usługi alpinistyczne Radom: Firma alpinistyczna oferuje prace na wysokościach

    Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Usługi wysokościowe oferujemy między innymi mieszkańcom Radomia i okolic, ale w razie potrzeby możemy przyjechać także w inne miejsce w kraju i na terenie Europy. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie klienta, a podczas pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego stosujemy techniki linowe, a jeżeli jest taka potrzeba, także inny specjalistyczny sprzęt. Nasi pracownicy to wykwalifikowani alpiniści przemysłowi, którzy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia i nie boją się wyzwań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy dobre warunki współpracy i profesjonalizm w wykonywaniu usług.