Mycie elewacji

Alpinistyczne czyszczenie elewacji

Alpinistyczne czyszczenie i mycie elewacji to usługi pozwalające na przywrócenie pierwotnej estetyki elewacji budynku. Czyszczenie elewacji na wysokości daje możliwość dotarcia do każdej kondygnacji oraz trudno dostępnych miejsc i precyzyjnej pracy z narzędziem czyszczącym. Dzięki temu mycie elewacji jest bardziej skuteczne, a uzyskany efekt utrzymuje się przez dłuższy czas – skuteczne usunięcie i wypłukanie brudu sprawia, że kolejne zanieczyszczenia nie przylegają do elewacji z taką łatwością. Dodatkowo elewację można pokryć warstwą impregnującą, która odpycha kurz i inne zanieczyszczenia.

 

Mycie ciśnieniowe elewacji
– Dlaczego warto skorzystać z oferty Life in Cloud?

Czyszczenie elewacji na wysokości to zadanie wymagające odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. W Life in Cloud posługujemy się technikami dostępu linowego. To pozwala nam docierać w trudno dostępne miejsce w bardzo bezpieczny sposób, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów usługi – mycie ciśnieniowe elewacji z zastosowaniem technik linowych jest nieporównywalnie tańsze od tradycyjnych metod z zastosowaniem rusztowań. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wiedzę umożliwiającą czyszczenie wszystkich typów elewacji:

tynków
elewacji kamiennych
elewacji klinkierowych
elewacji szklanych
elewacji szklanych
elewacji z płyt warstwowych

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Metody i techniki pracy dobieramy adekwatnie do trudności dotarcia do miejsca pracy i stopnia zabrudzenia elewacji oraz materiału, z jakiego została wykonana. To pozwala na skuteczne działanie bez obaw o uszkodzenie czyszczonej powierzchni. Z powodzeniem usuwamy z elewacji zanieczyszczenia biologiczne, cywilizacyjne oraz te wynikające z aktów celowej dewastacji budynku.

Obok technik dostępu linowego korzystamy również ze specjalistycznego sprzętu. Działamy sprawnie, z zachowaniem zasad higieny i bezpieczeństwa pracy. Z powodzeniem docieramy do trudnodostępnych miejsc i wykonujemy zadania, których z różnych względów nie podejmuje się konkurencja.

Czyszczenie elewacji na wysokości – Warszawa, województwo mazowieckie

Alpinistyczne czyszczenie i mycie ciśnieniowe elewacji to usługi, które kierujemy w szczególności do klientów z terenu miasta Warszawa i województwa mazowieckiego. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji usług na potrzeby klientów prywatnych i biznesowych. Czyścimy elewacje na każdej wysokości, zapewniając bezkonkurencyjną skuteczność działania. Dzięki bardzo dobrej znajomości technik czyszczenia oraz dostępnych na rynku detergentów oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich metod pracy. To przekłada się na efektywność oraz bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni.

Jesteś spoza Warszawy? Chcesz zlecić alpinistyczne mycie elewacji? Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju i Europy.