Inspekcje Dronem

Inspekcje Dronem DJI Mavic 3T

W dzisiejszych czasach, innowacyjność i efektywność są kluczowe dla sukcesu w każdej branży. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług alpinistycznych, a w trosce o jakość i szybkość realizacji zadań, korzystamy z nowoczesnego drona DJI Mavic 3T. Jego zaawansowane funkcje, takie jak 56-krotny zoom hybrydowy, kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości oraz centymetrowa dokładność pozycjonowania, umożliwiają nam diagnozowanie problemów niewidocznych gołym okiem i precyzyjne planowanie prac alpinistycznych.

Wykorzystując drona Mavic 3T, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie ocenić stan budynków, instalacji i konstrukcji, minimalizując ryzyko oraz czas potrzebny na realizację zleceń. Dron lokalizuje wady niewidoczne gołym okiem, takie jak:

Mostki termiczne izolacji / stolarki okiennej
Nieszczelności obróbek blacharskich
Niedrożność orynnowania
Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego
Przegrzewanie instalacji elektrycznych
Niesprawność paneli fotowoltaicznych
Sprawdzenie przegrzewania się ogniw w modułach PV
Inspekcja miejsc niebezpiecznych

Raport z misji sporządzony przez naszego inżyniera może być podstawą do:

Przedmiaru lub kosztorysu inwestorskiego
Opinii Technicznych lub Ekspertyz Budowlanych
Roszczeń gwarancyjnych lub odszkodowawczych
Sporządzania audytów energetycznych czy projektów termomodernizacji

Prace montażowe i demontaż wykonujemy na potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Pracujemy z wykorzystaniem technik dostępu linowego. To przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo prowadzonych działań. Osoby zainteresowane współpracą z Life in Cloud zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Wyróżnia nas bogate doświadczenie i szerokie kompetencje w realizacji usług o zróżnicowanym charakterze.