Inspekcje Dronem

Inspekcje Dronem DJI Mavic 3T

W dzisiejszych czasach, innowacyjność i efektywność są kluczowe dla sukcesu w każdej branży. Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług alpinistycznych, a w trosce o jakość i szybkość realizacji zadań, korzystamy z nowoczesnego drona DJI Mavic 3T. Jego zaawansowane funkcje, takie jak 56-krotny zoom hybrydowy, kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości oraz centymetrowa dokładność pozycjonowania, umożliwiają nam diagnozowanie problemów niewidocznych gołym okiem i precyzyjne planowanie prac alpinistycznych.

Inspekcje dachów i fotografia z drona

Wykorzystując drona Mavic 3T, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie ocenić stan budynków, instalacji i konstrukcji, minimalizując ryzyko oraz czas potrzebny na realizację zleceń. Dron lokalizuje wady niewidoczne gołym okiem, takie jak:

Mostki termiczne izolacji / stolarki okiennej
Nieszczelności obróbek blacharskich
Niedrożność orynnowania
Sprawdzenie stanu pokrycia dachowego
Przegrzewanie instalacji elektrycznych
Niesprawność paneli fotowoltaicznych
Sprawdzenie przegrzewania się ogniw w modułach PV
Inspekcja miejsc niebezpiecznych

Jak widzisz, inspekcje termowizyjne dronem przydają się w różnych sytuacjach i okolicznościach. Ważne, aby inspekcje termowizyjne były wykonywane odpowiednim sprzętem przez osobę, która ma w tym temacie doświadczenie. Jeżeli potrzebujesz usług filmowania dronem, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Po co wykonuje się inspekcje termowizyjne dronem?

Jest wiele takich prac, które wymagają skontrolowania wyżej położonych części budynków. Jak się do nich dostać? Jak zyskać szerszą perspektywę? Tu zdecydowanie przydają się inspekcje termowizyjne, które umożliwiają spojrzenie na obiekt z odległości i ocenienie go pod względem technicznym czy wizualnym.

Zatem filmowanie dronem daje lepsze pojęcie o tym, jak wygląda konstrukcja – cała lub częściowa budynków, obiektów itd. Służy do planowania prac remontowych, modernizacji lub tworzenia kosztorysów czy ekspertyz budowlanych. Jest niezbędna przy ubieganiu się o odszkodowania lub roszczenia gwarancyjne.

Konkretne zastosowania – zakres inspekcji termowizyjnych dronem

Zapraszamy do współpracy z nami, jeśli potrzebna Ci fotografia z drona. Gwarantujemy profesjonalizm, fachowość i gotowość do podejmowania się różnych zleceń na wyznaczonych obszarach. W zakresie świadczonych usług są:

inspekcje termowizyjne dronem w celu odkrycia nieszczelności, usterek, mostków termicznych,
inspekcje paneli fotowoltaicznych,
inspekcje dachów,
inspekcje sieci ciepłowniczych, infrastruktury energetycznej.

Jeśli potrzebujesz konkretnych obrazów oraz danych do rozmaitych procesów, wniosków czy inspekcji, skontaktuj się z nami. Fotografia z drona w Warszawie i okolicach jest naszą specjalnością. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem oraz wiedzą, pozwalającą nam realizować zlecenia na bardzo wysokim poziomie. Współpracujemy z osobami prywatnymi i firmami.

Raport z misji sporządzony przez naszego inżyniera może być podstawą do:

Przedmiaru lub kosztorysu inwestorskiego
Opinii Technicznych lub Ekspertyz Budowlanych
Roszczeń gwarancyjnych lub odszkodowawczych
Sporządzania audytów energetycznych czy projektów termomodernizacji

Prace montażowe i demontaż wykonujemy na potrzeby klienta indywidualnego i biznesowego. Pracujemy z wykorzystaniem technik dostępu linowego. To przekłada się na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo prowadzonych działań. Osoby zainteresowane współpracą z Life in Cloud zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Wyróżnia nas bogate doświadczenie i szerokie kompetencje w realizacji usług o zróżnicowanym charakterze. eśli chcesz poznać ofertę i cennik inspekcji paneli fotowoltaicznych lub innych, zapraszamy do kontaktu z nami. Służymy Ci fachową radą oraz wsparciem technicznym.