USŁUGI ALPINISTYCZNE

Doświadczenie
w pracach alpinistycznych

Realizacja zadań nawet w trudno dostępnych miejscach i na dużych wysokościach

PRACE WYSOKOŚCIOWE

Szeroki zakres
oferowanych usług

Mycie, malowanie i naprawa elewacji, prace montażowe, wycinka i pielęgnacja drzew, prace na podnośnikach oraz prace na turbinach wiatrowych i platformach

USŁUGI ALPINISTYCZNE

Wiele zrealizowanych projektów w Polce i za granicą

Realizacje w różnych częściach Polski, a także w Niemczech, Holandii, Danii, Estonii i nie tylko

Firma Life in Cloud oferuje wykonanie prac na wysokości przy wykorzystaniu specjalistycznych technik dostępu linowego. Jako eksperci z dużym doświadczeniem, gwarantujemy pracę na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy

Usługi alpinistyczne i wysokościowe - Ostrołęka

Oferujemy wykonanie specjalistycznych prac wysokościowych.

Jako alpiniści przemysłowi, powierzone zadania wykonujemy przy wykorzystaniu technik dostępu liniowego oraz przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn. Pozwala nam to na realizowanie zadań
w trudno dostępnych miejscach i na dużych wysokościach.

Zlecenia wykonujemy na terenie całej Polski i Europy.
W ramach usług alpinistycznych oferujemy:

Naprawa elewacji

LAT DOŚWIADCZENIA

12

POKONANYCH PIĘTER

10739

KM POKONANYCH NA LINIE

45

ZDOBYTYCH BUDYNKÓW

132

KONTAKT

Zadzwoń do nas

Jesteśmy dostępni pod telefonem, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

+48 663 349 347

Sebastian Mikowski-Feret

Wycena

Masz pytanie?
Zapraszamy do kontaktu mailowego.

    Ostrołęka – Firma Alpinistyczna i Usługi Wysokościowe

    Jesteśmy firmą, która oferuje prace na wysokościach z wykorzystaniem nowoczesnego systemu linowego, pozwalającego nam wykonywać usługi sprawnie, dokładnie i bezpiecznie. Każda praca na wysokościach, nawet ta najbardziej banalna, jak mycie okien, wiąże się z niebezpieczeństwem, dlatego warto zlecić to wykwalifikowanym specjalistom, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i doświadczenie do tego, aby pracować na znacznej wysokości. Nasza firma przyjmuje różnorodne zlecenia. Zajmujemy się między innymi myciem elewacji, jak również bardziej skomplikowanymi zadaniami, takimi jak montaż lub demontaż konstrukcji budowlanych. Dzięki zaawansowanemu systemowi linowemu możemy dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, praktycznie na dowolnej wysokości, co daje nam przewagę nad większością firm, oferujących podobne usługi.

    Firma Alpinistyczna oferuje usługi wysokościowe dla mieszkańców Ostrołęki

    Life In Cloud to firma, która zdobyła renomę profesjonalnej i rzetelnej. Świadczymy usługi prac na wysokościach dla mieszkańców całego województwa mazowieckiego, w tym Ostrołęki, choć na życzenie klienta możemy przyjechać także do innego miejsca na terenie kraju. Zapewniamy konkurencyjne ceny i pełną precyzję wykonywania zadań. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i do wszystkich klientów podchodzimy z szacunkiem, gwarantując dobre warunki współpracy. Mamy do dyspozycji zaawansowane urządzenia, dzięki którym możemy wykonywać naszą pracę z zachowaniem pełnych standardów bezpieczeństwa.