Przeglądy okresowe budynków

Kontrole okresowe budynków w Warszawie – profesjonalne usługi dla zarządców nieruchomościami

Czy wiesz, że regularne kontrole okresowe budynków mogą znacząco wpłynąć na bezpieczeństwo i trwałość Twojej nieruchomości? W wielu przypadkach są nie tyle dobrowolne, co obowiązkowe i wymagane przepisami Prawa Budowlanego.

Zgodnie z artykułem 62 [Okresowe kontrole stanu technicznego obiektu budowlanego, instalacji i przewodów]: Obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę kontroli: okresowej, co najmniej raz w roku, polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego (…).

Jeśli jesteś właścicielem budynku w Warszawie, kontrole okresowe możemy wykonać dla Ciebie w kompleksowym zakresie, z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi i metod, w tym technik alpinistycznych. Mamy niezbędne kwalifikacje do wykonywania prac na wysokościach, dlatego zajmujemy się zarówno budynkami parterowymi, jak i wielokondygnacyjnymi.

Doświadczony zespół Life in Cloud gwarantuje, że Twoja nieruchomość zostanie poddana starannym i kompleksowym kontrolom, które obejmują wszystkie istotne aspekty konserwacji i bezpieczeństwa.

Co obejmują kontrole okresowe budynków?

Wykonujemy przeglądy okresowe budynków w Warszawie, które polegają na kompleksowym lub częściowym weryfikowaniu stanu technicznego obiektu, urządzeń chłodniczych, kotłów i pieców, instalacji grzewczych.

Oprócz tych podstawowych, przewidywanych przez ustawodawcę, wykonujemy też kontrole okresowe budynków mieszkalnych czy użytkowych w zakresie zleconym przez klienta. Korzystamy przy tym ze wspomnianych technik alpinistycznych oraz inspekcji dronem, co gwarantuje najwyższą precyzję i jakość usług.

Celem kontroli okresowych budynków jest zweryfikowanie, czy elementy narażone na oddziaływanie czynników zewnętrznych nie uległy uszkodzeniu. Podobnie, jak inne, które mogą wyeksploatować się po latach korzystania – piece, kotły, instalacje grzewcze, gazowe, elektryczne. Informacje, które od nas otrzymasz pozwolą Ci utrzymać budynek w dobrej kondycji, unikając poważniejszych usterek.

Zamów przeglądy okresowe budynków – Warszawa

Dlaczego warto zlecić profesjonalistom kontrole okresowe budynków? Przede wszystkim, nasz zespół posiada niezbędne doświadczenie i wiedzę w zakresie przeglądów – obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, użytkowych i innych. Oferujemy Ci obsługę wykwalifikowanych fachowców, którzy działają zgodnie z obowiązującymi aktualnie przepisami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja nieruchomość spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.