ROPE-ACCESS SERVICES

Experience
in rope climbing work

Performance of tasks even in hard-to-reach places and at great heights

WORK AT HEIGHTS

Wide range of
offered services

Washing, painting and repairing of façades, installation work, tree cutting and maintenance, work on jacks and work on wind turbines and platforms

ROPE-ACCESS SERVICES

Many successful contracts in Poland and abroad

Contracts in various parts of Poland, as well as in Germany, the Netherlands, Denmark, Estonia and more

Life in Cloud offers to perform work at height using specialized rope access techniques. As experts with extensive experience, we guarantee the highest level of performance.

Feel free to browse our offer and get to work with us

Usługi alpinistyczne i wysokościowe - Radom

We offer specialized high-altitude work.

As rope access technicians, we carry out assigned tasks using rope access techniques and specialized machinery. This allows us to carry out tasks
in hard-to-reach places and at great heights.

We carry out contracts throughout Poland and Europe.
Our offer of rope-access services includes:

Façade repair

YEARS OF EXPERIENCE

12

STOREYS CLIMBED

10739

KM ON THE ROPE

45

BUILDINGS CLIMBED

132

CONTACT

Call us

We are available by phone, we will answer any questions.

+48 663 349 347

Sebastian Mikowski-Feret

Quote

Do you have any questions?
Contact us by email.

    Radom: Usługi wysokościowe świadczone przez alpinistów przemysłowych

    Alpinista przemysłowy to osoba, która posiada odpowiednie umiejętności, wymagane w wykonywaniu prac na wysokościach. Nasza firma oferuje usługi wysokościowe różnego rodzaju, od prostych zadań, takich jak mycie okien czy elewacji, po montaż i demontaż różnego rodzaju konstrukcji. Zdajemy sobie sprawę, że każda praca na znacznej wysokości wiąże się z ryzykiem, dlatego w naszej pracy stosujemy techniki dostępu linowego, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale też pozwalają nam dotrzeć do trudno dostępnych miejsc bez konieczności wykorzystywania specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu możemy świadczyć usługi z najwyższą precyzją, jednocześnie oferując konkurencyjne ceny.

    Usługi alpinistyczne Radom: Firma alpinistyczna oferuje prace na wysokościach

    Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Usługi wysokościowe oferujemy między innymi mieszkańcom Radomia i okolic, ale w razie potrzeby możemy przyjechać także w inne miejsce w kraju i na terenie Europy. Dbamy przede wszystkim o zadowolenie klienta, a podczas pracy zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dlatego stosujemy techniki linowe, a jeżeli jest taka potrzeba, także inny specjalistyczny sprzęt. Nasi pracownicy to wykwalifikowani alpiniści przemysłowi, którzy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia i nie boją się wyzwań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, gwarantujemy dobre warunki współpracy i profesjonalizm w wykonywaniu usług.