ROPE-ACCESS SERVICES

Experience
in rope climbing work

Performance of tasks even in hard-to-reach places and at great heights

WORK AT HEIGHTS

Wide range of
offered services

Washing, painting and repairing of façades, installation work, tree cutting and maintenance, work on jacks and work on wind turbines and platforms

ROPE-ACCESS SERVICES

Many successful contracts in Poland and abroad

Contracts in various parts of Poland, as well as in Germany, the Netherlands, Denmark, Estonia and more

Life in Cloud offers to perform work at height using specialized rope access techniques. As experts with extensive experience, we guarantee the highest level of performance.

Feel free to browse our offer and get to work with us

Usługi alpinistyczne i wysokościowe - Siedlce

We offer specialized high-altitude work.

As rope access technicians, we carry out assigned tasks using rope access techniques and specialized machinery. This allows us to carry out tasks
in hard-to-reach places and at great heights.

We carry out contracts throughout Poland and Europe.
Our offer of rope-access services includes:

Façade repair

YEARS OF EXPERIENCE

12

STOREYS CLIMBED

10739

KM ON THE ROPE

45

BUILDINGS CLIMBED

132

CONTACT

Call us

We are available by phone, we will answer any questions.

+48 663 349 347

Sebastian Mikowski-Feret

Quote

Do you have any questions?
Contact us by email.

    Siedlce: Alpiniści Przemysłowi i profesjonalne usługi na wysokościach

    Prace na znacznej wysokości są nie tylko wyzwaniem, ale także wiążą się z dużymi kosztami. To dotyczy zarówno pozornie prostych zadań, jak czyszczenie okien czy elewacji, jak i bardziej skomplikowanych zleceń, które obejmują montaż czy demontaż konstrukcji. Usługi na wysokościach często bywają kosztowne i wymagają zaawansowanej organizacji. Nasi alpiniści przemysłowi to specjaliści, którzy wykonują te zadania sprawnie, bezpiecznie i co ważne, w konkurencyjnych cenach w porównaniu do innych podobnych firm. Naszym atutem są techniki dostępu linowego, które pozwalają nam dotrzeć w trudno dostępne miejsca na praktycznie każdej wysokości, bez potrzeby wykorzystywania specjalistycznego sprzętu. Wykwalifikowani pracownicy z Life In Cloud potrafią utrzymać stabilną pozycję podczas pracy, co przekłada się na jakość i precyzję realizowanych zadań.

    Kompleksowa realizacja prac na wysokości Siedlce

    Nasza firma alpinistyczna ma swoją siedzibę w Warszawie, jednak działamy na terenie całego województwa mazowieckiego. Oferujemy usługi alpinistyczne w Siedlcach i okolicach, jak również w innych miejscach w Polsce i Europie. Jako doświadczeni i wyspecjalizowani alpiniści przemysłowi oferujemy szeroki zakres usług wysokościowych, wykorzystując techniki dostępu linowego, a w razie potrzeby korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który pozwala nam kompleksowo obsługiwać każde zlecenie.